Jsme dovozci a výhradními distributory výrobků firmy:
Dodáváme sortiment těchto firem:


Naše společnost  WERTO s.r.o. splnila přísná ekonomická kritéria pro udělení Mezinárodního ocenění důvěryhodnosti, kterou potvrzuje hodnocení A. V České Republice patříme mezi 0,29 % podnikatelských subjektů, které na toto ocenění dosahují. V tomto roce bylo vyhodnocováno 2 700 000 subjektů v České Republice. Více na PDF

Obchodní podmínky

Náš sortiment zahrnuje všechny typy, modely i barevné odstíny výrobků od zde uvedených dodavatelů. Dodací lhůty jsou většinou maximálně 1 týden , ale mohou být až 6 týdnů u méně běžných modelů a barevných odstínů, které je nutné zpravidla objednat u výrobce. Dodávky zařízení pro gastronomii, nerezový mobiliář na míru, apod. je před objednáním nutno s námi zkonzultovat s ohledem na požadované technické parametry, volbu výrobce a jejich cenové rozpětí.

Pro naše obchodní partnery - výrobce kuchyní, kuchyňská studia - poskytujeme zajímavé smluvní slevy pro nákup dřezů a kuchyňských spotřebičů.

Individuálním zákazníkům - fyzickým osobám - nabízíme slevy při nákupu spotřebičů v setech, vč. dřezů, baterií a příslušenství.

Dotazy a poptávky nám zašlete na info@werto.cz, popř. telefonicky nebo faxem na číslo (+420)596 884 704.